Работа в Украине
Поиск работы затянулся?
Работа и собеседование при приеме на работу.
Работа Киев
Работа в Украине
 

Пошуки нової роботи.
Давайте спробуємо розібратися, як потрібно шукати роботу. Ми розглянемо усі найпоширеніші способи пошуку нової роботи та проаналізуємо їх позитивні та негативні сторони.

Методи пошуку роботи.
Продовжуємо розглядати наступні методи пошуку роботи, котрі рахуються найкращими і найпоширенішими.

Що впливає на підвищення заробітної плати?
Ми спробуємо розкрити, що треба враховувати при формуванні заробітної плати для нової роботи.

Що впливає на зниження зарплатні?
Звичайно, хочеться підвищити свою заробітну плату, що вас оцінювали, але треба не забувати про реальність.

Чи завжди велика заробітна плата краща за низьку?
Пошук роботи, знаходження величезної кількості вакансій, постійні співбесіди. В більшості випадків перше, на що звертається увага при обдумуванні що врешті-решт вибрати, це – заробітна плата.

Резюме і супроводжуючий лист.
Ми і спробуємо розкрити секрети формування супроводжуючого листа і віднестися до цього треба з великою уважністю, адже від цього залежить чи читатимуть ваше резюме, чи візьмуть вас на роботу.
Робота і заробітна плата.

Пошук роботи, знаходження величезної кількості вакансій, постійні співбесіди. В більшості випадків перше, на що звертається увага при обдумуванні що врешті-решт вибрати, це – заробітна плата. Частенько і робота шукається для того, щоб почати більше заробляти, щоб рухатися уперед, щоб досягати в житті більшого і більшого. Але чи завжди велика заробітна плата добре? Чи буває, що робота з низькою зарплатою краще? Скажу однозначно: буває! Для того, щоб це показати, наведемо фактори, на котрі потрібно звертати увагу. Спочатку фактори того, що більша заробітна плата не завжди краще, а далі фактори, що кажуть, що низьку зарплату потрібно терпіти. З них ви і дізнаєтесь чому усе так не просто.

Фактори, які пояснюють, чому великі зарплати не завжди виправдані.

1. Навантаження.

Виявляється, що деякі організації завищуючи заробітні плати, вимагають в декілька разів більше виконаної роботи. Тобто, ви на новій роботі можете отримувати на 50% більшу зарплату, а працювати у 2 рази більше, як за часом, так і за виконаними нормами, чи навіть ще більше. Як бачимо, логічно усе склавши у вас заробітна плата насправді не збільшилась на половину, а на 25% зменшилась, ось така математика. Це треба на співбесідах обговорювати, щоб не потрапити в ситуацію, що потрібно все ж відпрацювати на новій роботі, так як немає грошей за що жити, або договір цього потребує.

2. Специфіка керівництва.

Можливо велика зарплата відгукнеться деякою специфікою керівництва чи колективу. В таких місцях працювати дуже важко і трохи завищена заробітна плата не втримує на робочому місці кадрів. Про це дізнатися можливо лише з розмов, але в більшості випадків лише коли починаєш працювати.

3. Місцезнаходження нової роботи.

Нова робота може знаходитися дуже далеко від центру міста і доїзди до робочого місця потребуватиме великих затрат часу та коштів. Тому потрібно перш, ніж погоджуватися на працю порахувати, чи трата на проїзд не забере великого відсотка від усієї заробітної праці.

4. Невідома компанія.

Невідома компанія це і перспективи, котрих не видно, а водночас і взагалі уся діяльність наче покрита мороком. Працювати в таких місцях це праця не на майбутнє, а для сьогоднішнього дня.

5. Відсутність перспективи.

Цей фактор є дуже важливим для людей, котрі шукають роботу та змінюють її, щоб просуватися по кар’єрних сходинках вгору. Краще мати роботу з нижчою заробітною платою, але знаючи, що в перспективі ви будете мати кращу посаду, а водночас більшу зарплату. Чи йти на роботу на таку працю кожен має вирішити самостійно, але якщо ви кар’єрист, тоді краще на такі посади не йти.

Зваживши усі ці фактори, стає зрозумілим, що не завжди велика зарплата, це добре, тому краще знайти роботу хоч і з меншою оплатою праці, але з майбутнім яке реально існує. Давайте розглянемо фактори, які допоможуть пояснити, що менша заробітна плата не завжди погано. Ці фактори водночас протилежність вище названим, але краще їх розглянути окремо, щоб правильно оцінити свої можливості на мало оплачуваних деяких посадах. Фактори, котрі дозволяють змиритися з малою зарплатою.

1. Перспектива.

Звичайно, на першому місці йде саме вона. Можна піти працювати на перші пори на низьку заробітну плату, якщо знаєш, що за кілька років можливо дослужитися до великої посади, а це і більші гроші. Адже буває, що за місяць уже заробітна плата підвищиться в двоє, а це говорить саме за себе. Тому це потрібно добре зважувати, деякі компанії просто спочатку беруть на випробувальний термін, тому і платять в цей час досить мало.

2. Відома компанія.

Якщо ви йдете працювати в відому компанію, то навіть якщо не світить перспектива на цій роботі відкриються інші перспективи. Шукаючи нову роботу, буде великий плюс, коли в вашому резюме буде стояти трудовий стаж на робочому місці в компанії з гучною назвою. Можна рік попрацювати заради цього стажу, що зробить в майбутньому дуже багато. Водночас відомі компанії дозволяють гарно розвиватися всередині. Якщо ви справді спеціаліст, тоді вас помітять і посада стане інша, заробітна плата вища.

3. Соціальний пакет.

Якщо нове місце крім зарплати виділяє соцпакет, та різні бонуси, тоді низька зарплата не є такою вже й низькою.

4. Низьке навантаження.

Звичайно хочеться багато працювати і багато отримувати грошей за цю плату. Але якщо ви мало отримуватимете, але й мало працюватимете, тоді можна й змиритися з оплатою. У вас буде більше часу робити щось паралельно роботі. Інколи, коли у вас є інші заняття, наприклад, діти, тоді така робота повинна дуже влаштовувати, адже ніхто не навантажує вас, а гроші якісь і маєте.

5. Місцезнаходження компанії.

Якщо ви живете поряд місця роботи, тоді і нижча зарплата може бути, адже за проїзд платити не треба, виходити завчасно на роботу теж не потрібно, також і на обід можна ходити додому, а не в їдальню, а це теж економія. Підрахувавши з таких принципів усі гроші, можна вирахувати, що в компанії, що від вас віддалена ви мали би менші гроші. Зважте все.

6. Позитивна робоча атмосфера.

Якщо колектив дружній, тоді і на роботу хочеться ходити постійно. У вас навіть виникатимуть думки, що ви ладні безкоштовно працювати в даному місці. Якщо таке присутнє, то й справді, навіщо вже такі великі гроші отримувати, адже щастя не в грошах. А реально дивлячись на речі, ви ж отримуватимете зарплатню, просто вона трішки буде менша. І, треба ще одну річ взяти до уваги, якщо колектив є дружній, значить, що він швидко розвивається, тому найближчим часом і зарплата збільшиться.

Тепер мабуть зрозуміло, що не завжди низька заробітна плата гірше, ніж висока. Крім того, це текст має допомогти вибрати правильно своє нове робоче місце, коли ви шукаєте роботу, а також не зробити поквапних рішень при зміні роботи. Оцінюйте свою працю правильно, бо цифри самі нічого не кажуть, тільки зваживши усі наведені фактори можна реально оцінити роботу і себе.

Автор: Николай Счастливый


Работа на дому
Все больше людей ищут работу на дому, стараясь, наконец, ее найти. Чем же работа на дому лучше?

Работа, не требующая диплома.
У вас нет высшего образования, но вы хотите много зарабатывать? Это вполне реально. Поиск работы без диплома, сводится к тому, чтобы определиться, чтобы вы хотели и можете делать.

Работа и карьера.
Всем хочется продвигаться по карьерной лестнице все выше и выше, зарабатывать все больше и больше. Работа должна быть с перспективой.

Курсы английского языка.
Знание английского языка создаёт дополнительные конкурентные преимущества при поиске работы.

Отличная работа.
Случаи, когда у вас отличная работа. Часто люди хотят найти новую работу, потому, что они думают, что их на работе не ценят.

Работа
Работа для студентов и выпускников.

Работа для студентов.
Студент - это кроме того, что не полностью еще специалист, он еще и человек без опыта работы.

Как ускорить поиск работы?
Искать работу это целое искусство, и чем быстрее человек умеет это делать, тем он более искусный профессионал.

Работа в Польше.
Украинцы постоянно ищут работу в Польше, и довольно прилично зарабатывают.

Правила этикета.
Хорошая работа требует не только знаний своего дела, но и соответствующего поведения во всех ситуациях, связанных с работой.

Профориентация.
Профориентация – наилучший способ найти себя и найти нужную работу.

Правила составления резюме.
С чего начинается успешный поиск работы? Конечно из составления резюме.

Как составить резюме.
Продолжаем правильно составлять резюме, писать его оптимально и структурно.

Резюме соискателя.
Резюме - это первый этап выбора кандидата, второй – собеседование.

Резюме, неформальный подход.
Можно подойти к резюме неформально, сделать его уникальным.

Таргетированное резюме.
Есть несколько типов резюме, которые имеют существенные отличия друг от друга.

Функциональное резюме.
У вас в трудовом стаже пробелы и работу вам очень тяжело найти?

Сопроводительное письмо.
Сопроводительное письмо важный элемент поиска работы в Киеве.

(C) 2006-2009 Работа в Украине.
Работа в Киеве