Работа в Украине
Поиск работы затянулся?
Работа и собеседование при приеме на работу.
Работа Киев
Работа в Украине
 

Пошуки нової роботи.
Давайте спробуємо розібратися, як потрібно шукати роботу. Ми розглянемо усі найпоширеніші способи пошуку нової роботи та проаналізуємо їх позитивні та негативні сторони.

Методи пошуку роботи.
Продовжуємо розглядати наступні методи пошуку роботи, котрі рахуються найкращими і найпоширенішими.

Що впливає на підвищення заробітної плати?
Ми спробуємо розкрити, що треба враховувати при формуванні заробітної плати для нової роботи.

Що впливає на зниження зарплатні?
Звичайно, хочеться підвищити свою заробітну плату, що вас оцінювали, але треба не забувати про реальність.

Чи завжди велика заробітна плата краща за низьку?
Пошук роботи, знаходження величезної кількості вакансій, постійні співбесіди. В більшості випадків перше, на що звертається увага при обдумуванні що врешті-решт вибрати, це – заробітна плата.

Резюме і супроводжуючий лист.
Ми і спробуємо розкрити секрети формування супроводжуючого листа і віднестися до цього треба з великою уважністю, адже від цього залежить чи читатимуть ваше резюме, чи візьмуть вас на роботу.
Робота, що впливає на зниження зарплатні?

Звичайно, хочеться підвищити свою заробітну плату, що вас оцінювали, але треба не забувати про реальність. Це дуже важко себе оптимально оцінювати, усвідомити, що справді не такий вже й великий спеціаліст, але треба старатися. Адже люди зі сторони оцінять вас реально і якщо різниця між заробітною платою, котру хочете отримувати ви і вам можуть давати за вашу роботу буде надто велика, ви не отримаєте роботу. Тоді вам прийдеться знову й знову шукати безрезультатно роботу. І, до речі, якщо ви довго шукаєте нову роботу та не знаходите, це може означати, що ви переоцінюєте свої сили та можливості.

Для того, щоб ви краще змогли оцінити себе, зараз будуть наводитися фактори, котрі впливають на зниження оцінки, а значить і заробітної плати працівника.

1. Освіта.

Отримана освіта багато значить. Перше, це якість навчання, яке залежить на скільки відомий ВУЗ. Далі, якщо ви закінчили вищий навчальний заклад на заочній, вечірній формі навчання чи віддалено навчались, наприклад через Інтернет, то це знижує довіру до вас. Звичайно, що ви можете бути дуже гарним спеціалістом, але поки ви це не показали іншими фактами, це грає важливо роль. А якщо ми говоримо про зарплатню, котру треба писати в резюме, тоді порада: не пишіть надто високу.

2. Додаткова освіта.

Тобто це все, що було написано в першій частині, але обернено до цього. Якщо ви не проходили додаткових курсів по своїй спеціальності та додаткових методів підвищення кваліфікації про котрі можуть судити якісь документи, тоді це не підвищує вашу цінність в очах керівників. Такі факти наводять на думку, що ви не хочете самовдосконалюватися, а просто пливете за течією життя. Крім того, хто не вдосконалюється, той не досягає вершин, тому ви вже точно не спеціаліст високого класу.

3. Стаж роботи.

Якщо стаж невеликий, то це говорить, що ви малодосвідчені. Також перерви в роботі кажуть теж саме. Це „застій” зі всіх сторін. Такі працівники не цінуються. Ще можна додати, що навіть коли ви постійно працювали, але не втримувалися на робочу місці більше року-двох, це не на вашу користь. З цього можна зробити висновок, що постійна зміна, пошук роботи не є вірною життєвою дорогою зробити кар’єру.

4. Характер.

Поганих людей ніде не люблять. А погані люди, це люди з поганими рисами характеру, до них залежить також такі риси, котрі роблячи вас приємним, комунікабельним і довірливим, доброзичливим, заважають вам повно функціонально працювати. Для простого прикладу, можна назвати такі риси, як невпевненість, не пунктуальність чи просто людська лінь працювати. Такі люди повинні усвідомити свої сили і зрозуміти, що потрібно оцінювати себе реально, або змінюватися. Зміни не завжди хочеться робити, але праця потрібна, а значить вимагайте від керівників менше, ніж хочеться, адже мають гроші ті, хто працює. До речі, якщо ви не впевнені, то це одразу помітять. Але я хочу сказати про інше, що впевнені по життю люди, можуть невпевнено себе вести на співбесідах, постарайтесь це змінити в собі, а для цього потрібна практика. Відвідуйте співбесіди просто так, без надії працевлаштуватися, просто для того, щоб навчитися себе правильно вести, для цього вибирайте неперспективні місця, котрі вам запропонували. А далі, ідіть на важливі зустрічі з впевненістю, що ви вірно вибрали собі робоче місце і правильно себе оцінили.

Якщо усі вказані фактори ви детально зважите, обдумаєте, то ви обов’язково себе правильно оціните і це помітять і керівники, котрі захочуть вас узяти на роботу та платити саме цю суму. Головне усе робити зважено. Важко себе оцінити правильно, але спробуйте, якщо ви це зробите, то побачите свої недоліки, котрі можливо виправити. Тільки хто не хоче на себе дивитися реально не розвивається, а хто визнає що він не правий, той може себе і змінювати в кращому напрямку. А для молодих спеціалістів, ця стаття є дуже гарним посібником, як іти кар’єрними сходинками і зробити себе перспективним працівником. Учіться вчитися правильно себе продати.

Автор: Николай Счастливый


Работа на дому
Все больше людей ищут работу на дому, стараясь, наконец, ее найти. Чем же работа на дому лучше?

Работа, не требующая диплома.
У вас нет высшего образования, но вы хотите много зарабатывать? Это вполне реально. Поиск работы без диплома, сводится к тому, чтобы определиться, чтобы вы хотели и можете делать.

Работа и карьера.
Всем хочется продвигаться по карьерной лестнице все выше и выше, зарабатывать все больше и больше. Работа должна быть с перспективой.

Курсы английского языка.
Знание английского языка создаёт дополнительные конкурентные преимущества при поиске работы.

Отличная работа.
Случаи, когда у вас отличная работа. Часто люди хотят найти новую работу, потому, что они думают, что их на работе не ценят.

Работа
Работа для студентов и выпускников.

Работа для студентов.
Студент - это кроме того, что не полностью еще специалист, он еще и человек без опыта работы.

Как ускорить поиск работы?
Искать работу это целое искусство, и чем быстрее человек умеет это делать, тем он более искусный профессионал.

Работа в Польше.
Украинцы постоянно ищут работу в Польше, и довольно прилично зарабатывают.

Правила этикета.
Хорошая работа требует не только знаний своего дела, но и соответствующего поведения во всех ситуациях, связанных с работой.

Профориентация.
Профориентация – наилучший способ найти себя и найти нужную работу.

Правила составления резюме.
С чего начинается успешный поиск работы? Конечно из составления резюме.

Как составить резюме.
Продолжаем правильно составлять резюме, писать его оптимально и структурно.

Резюме соискателя.
Резюме - это первый этап выбора кандидата, второй – собеседование.

Резюме, неформальный подход.
Можно подойти к резюме неформально, сделать его уникальным.

Таргетированное резюме.
Есть несколько типов резюме, которые имеют существенные отличия друг от друга.

Функциональное резюме.
У вас в трудовом стаже пробелы и работу вам очень тяжело найти?

Сопроводительное письмо.
Сопроводительное письмо важный элемент поиска работы в Киеве.

(C) 2006-2009 Работа в Украине.
Работа в Киеве