Работа в Украине
Поиск работы затянулся?
Работа и собеседование при приеме на работу.
Работа Киев
Работа в Украине
 

Пошуки нової роботи.
Давайте спробуємо розібратися, як потрібно шукати роботу. Ми розглянемо усі найпоширеніші способи пошуку нової роботи та проаналізуємо їх позитивні та негативні сторони.
котлы электрические харьков, hl2.

Методи пошуку роботи.
Продовжуємо розглядати наступні методи пошуку роботи, котрі рахуються найкращими і найпоширенішими.

Що впливає на підвищення заробітної плати?
Ми спробуємо розкрити, що треба враховувати при формуванні заробітної плати для нової роботи.

Що впливає на зниження зарплатні?
Звичайно, хочеться підвищити свою заробітну плату, що вас оцінювали, але треба не забувати про реальність.

Чи завжди велика заробітна плата краща за низьку?
Пошук роботи, знаходження величезної кількості вакансій, постійні співбесіди. В більшості випадків перше, на що звертається увага при обдумуванні що врешті-решт вибрати, це – заробітна плата.

Резюме і супроводжуючий лист.
Ми і спробуємо розкрити секрети формування супроводжуючого листа і віднестися до цього треба з великою уважністю, адже від цього залежить чи читатимуть ваше резюме, чи візьмуть вас на роботу.
Робота, що впливає на підвищення заробітної плати?

Пошук роботи зводиться до розробки резюме, від якості якого і залежить швидкість пошуку роботи та якою нова праця буде. Тому, щоб знайти високооплачувану роботу швидше, чи взагалі її знайти, треба зосередитися найбільш на резюме. А от саме резюме, підготовка матеріалу до якого та й саме оформлення, це кропітка праця. Але якщо досвід та навички зрозумілі, тут лиш треба вибрати, що більш актуальне для вакансії під яке створюється резюме, то заробітна плата, це питання незрозуміле. І взагалі, в створенні резюме це єдине питання, яке змінюється постійно і факторів, котрі впливають на цифри дуже багато. Треба їх всіх зважити, щоб встановити нарешті потрібну цифру, тобто потрібно оцінити себе, а це не так легко. В цій статті ми спробуємо розкрити, що треба враховувати при формуванні заробітної плати для нової роботи. Зваживши усі за і проти, кожен з читачів повинен вивести своє число, що символізує вашу відданість новій зайнятості.

Спочатку поговоримо про факти, які підвищують вашу цінність як спеціаліста.

1. Вища освіта.

Наявність вищої освіти підвищую вашу цінність. А якщо дипломів про закінчення вищих навчальних закладів декілька, то кожен ще більше піднімає вас в очах керівників.

2. Якість освіти.

Цінність спеціалістів, це не лише посвідчення що ви закінчили декілька ВУЗів, але і які це заклади. Усім відомо, що ціна на платних формах навчання різна в різних навчальних закладах, хоча це й не говорить про більш професійну підготовку студентів (хоча і це присутнє звісно), але ваш професійний рейтинг збільшує.

3. Знання іноземних мов.

Такі знання не зашкодять ніколи. І чим кращий ваш рівень володіння іноземною мовою, тим цінніший ви спеціаліст. Люди, котрі володіють кількома мовами на належному рівні, завжди знайдуть роботу, тому вони цінні кадри.

4. Додаткове навчання.

Додаткове навчання піднімає ціну працівника, якщо воно зв’язане зі спеціальністю. Якщо ви пройшли додаткові курси, тренінги, це обов’язково треба записувати в резюме. Ці додаткові знання відіграють роль у формуванні вашої цінності, а значить, що завищена заробітна плата, котру ви чекаєте і записали в резюме буде виправдана.

5. Досвід праці в відомих компаніях.

Якщо ви на колишніх роботах працювали в відомих компаніях, радянських чи закордонних, то це великий плюс для вас, як працешукача. Такий досвід каже, що ви справді спеціаліст, інакше вас би не прийняли туди на роботу. Звісно великі компанії платять нормальні гроші, а це значить, що ви повинні оцінювати себе не нижче колишньої зарплатні.

6. Стаж роботи.

Люди з професійним досвідом завжди ціняться. Молоді спеціалісти йдуть працювати за копійки, адже їхні знання ще не багато коштують, а ще треба й зарекомендувати себе спочатку. А ось працівники, котрі уже мають стаж по спеціальності, ті користуються більшим попитом і можуть встановлювати завищені ціни. Шукати досвідченим людям роботу легше, ніж молодим кадрам, цим можна й користуватися. Але треба бути обережним, щоб завищена зарплатня в резюме не була приводом довгого пошуку, що призведе до перерви стажу роботи. Найкраще цінуються люди, котрі мають робочий стаж в кількох організаціях. А от найпривабливіший стаж, це 2-3 роки в кожній компанії. Крім того, не повинно бути перерв у робочому стажі. Це звичайно стосується професії, для одним пробіли в 2-3 місяця можуть бути страшною бідою в пошуках нового місця, а для інших перерва в пів року на роботодавця не вплинула, бо така професія. Але розривів стажу бажано не робити.

7. Досягнення.

Ваші досягнення говорять самі за вас. Це дуже важливі факти, котрі можуть суттєво впливати на зарплатню. Усе це потрібно описувати в резюме. Якщо через вас пройшли важливі проекти, які можна показати, ви маєте визнання своєї компетентності, тоді ви дійсно спеціаліст. Якщо ви працювали і доробок у вас є пристойна кількість, тоді головне вказати вірну зарплатню і в будь-якому випадку, вона повинна завжди перевищувати колишню заробітну плату. Можна, наприклад, підвищити свій бажаний оклад на 20 відсотків, це рахується самим ідеальним відсотком. Але звичайно дивіться на середні зарплати по вашій спеціальності, може 20% буде дуже мало чи все ж таки багато.

8. Характер.

Характер людини теж впливає на їхню зарплатню. Якщо ви наділені відкритістю, впевненістю іншими позитивними якостями, тоді вас треба й цінувати по іншому. Пам’ятайте це, бо гарних людей цінують, хоча й часто думається протилежне. Але й перевищувати свою ціну не бажано, бо це говорить про самовпевненість. Якщо ви справді людина-слова, досвідчена і у вас лише позитивні риси характеру, то це помітять в найближчий місяць і обов’язково підвищать зарплатню. Адже таких кадрів ніхто не захоче втрачати.

Автор: Николай Счастливый


Работа на дому
Все больше людей ищут работу на дому, стараясь, наконец, ее найти. Чем же работа на дому лучше?

Работа, не требующая диплома.
У вас нет высшего образования, но вы хотите много зарабатывать? Это вполне реально. Поиск работы без диплома, сводится к тому, чтобы определиться, чтобы вы хотели и можете делать.

Работа и карьера.
Всем хочется продвигаться по карьерной лестнице все выше и выше, зарабатывать все больше и больше. Работа должна быть с перспективой.

Курсы английского языка.
Знание английского языка создаёт дополнительные конкурентные преимущества при поиске работы.

Отличная работа.
Случаи, когда у вас отличная работа. Часто люди хотят найти новую работу, потому, что они думают, что их на работе не ценят.

Работа
Работа для студентов и выпускников.

Работа для студентов.
Студент - это кроме того, что не полностью еще специалист, он еще и человек без опыта работы.

Как ускорить поиск работы?
Искать работу это целое искусство, и чем быстрее человек умеет это делать, тем он более искусный профессионал.

Работа в Польше.
Украинцы постоянно ищут работу в Польше, и довольно прилично зарабатывают.

Правила этикета.
Хорошая работа требует не только знаний своего дела, но и соответствующего поведения во всех ситуациях, связанных с работой.

Профориентация.
Профориентация – наилучший способ найти себя и найти нужную работу.

Правила составления резюме.
С чего начинается успешный поиск работы? Конечно из составления резюме.

Как составить резюме.
Продолжаем правильно составлять резюме, писать его оптимально и структурно.

Резюме соискателя.
Резюме - это первый этап выбора кандидата, второй – собеседование.

Резюме, неформальный подход.
Можно подойти к резюме неформально, сделать его уникальным.

Таргетированное резюме.
Есть несколько типов резюме, которые имеют существенные отличия друг от друга.

Функциональное резюме.
У вас в трудовом стаже пробелы и работу вам очень тяжело найти?

Сопроводительное письмо.
Сопроводительное письмо важный элемент поиска работы в Киеве.

(C) 2006-2009 Работа в Украине.
Работа в Киеве