Работа в Украине
Поиск работы затянулся?
Работа и собеседование при приеме на работу.
Работа Киев
Работа в Украине
 

Пошуки нової роботи.
Давайте спробуємо розібратися, як потрібно шукати роботу. Ми розглянемо усі найпоширеніші способи пошуку нової роботи та проаналізуємо їх позитивні та негативні сторони.

Методи пошуку роботи.
Продовжуємо розглядати наступні методи пошуку роботи, котрі рахуються найкращими і найпоширенішими.

Що впливає на підвищення заробітної плати?
Ми спробуємо розкрити, що треба враховувати при формуванні заробітної плати для нової роботи.

Що впливає на зниження зарплатні?
Звичайно, хочеться підвищити свою заробітну плату, що вас оцінювали, але треба не забувати про реальність.

Чи завжди велика заробітна плата краща за низьку?
Пошук роботи, знаходження величезної кількості вакансій, постійні співбесіди. В більшості випадків перше, на що звертається увага при обдумуванні що врешті-решт вибрати, це – заробітна плата.

Резюме і супроводжуючий лист.
Ми і спробуємо розкрити секрети формування супроводжуючого листа і віднестися до цього треба з великою уважністю, адже від цього залежить чи читатимуть ваше резюме, чи візьмуть вас на роботу.
Супроводжуючий лист і резюме.

Супроводжуючий лист, це текст, який є додатком до резюме. При відсиланні резюме, він повинен завжди супроводжуватися цим листом. У ньому ви маєте себе коротко охарактеризувати для роботодавця, щоб прочитавши цього, він міг сформувати про вас потрібну думку і зрозуміти, чи потрібно далі відкривати ваше резюме і читати його. Супроводжуючий лист (на російській – сопроводительное письмо) це документ, що належить до офіціального листування, тому формується він відповідно певних загальноприйнятих правил. В цьому тексті ми і спробуємо розкрити секрети формування супроводжуючого листа і віднестися до цього треба з великою уважністю, адже від цього залежить чи читатимуть ваше резюме, а від нього, чи візьмуть вас на роботу, котру ви вже певний час шукаєте. Тому будьте уважні.

Як і всі офіційні документи, починається супроводжуючий лист із запису в правому верхньому кутку. Тут ви повинні вказати свою зворотну адресу, та дату відсилання листа. Далі йду звертання. Звертатися потрібно конкретно до певної людини, тобто ви повинні дізнатися ім’я, до кого ви відсилаєте резюме і саме його записати, а також назву компанії. Звертання не по імені, а просто до людини без імені, не призведе до потрібного ефекту, а частіше призведе до негативного.

Далі йде основний текст. Прийнято, що він складається рівно із трьох абзаців, кожен з яких, має в собі прийняту думку. Усе разом, воно повинне так вплинути на роботодавця, що він одразу захоче прийняти вас на роботу. Ви повинні показати, що ви справді підходите на дану вакансію. Звичайно, що записи мають бути саме такі, якщо ви і справді підходите на це місце, інакше для чого забирати час у роботодавця і у себе. Перший абзац повинен нести в собі причину, чому саме вас вони повинні взяти на цю посаду. Також можна звернутися до хитрощів, написати кілька хороших слів про компанію та роботодавця, щоб начебто розтопити його душу, але це робіть в міру, непомітно.

Другий абзац повинен розкрити вашу зацікавленість в даній посаді та праці саме в цій компанії. Також ви повинні показати чим ви можете допомогти в роботі на цю компанію. А ще показати, що ви ознайомлені з їхньою роботою. Якщо ви студент, то ви повинні вказати, які з пройдених курсів та як зможуть суттєво вплинути на вашу роботу на даній посаді. Розкрити треба багато, але робити це мінімально, старатися вмістити усе в одне-два речення.

Наступний, третій абзац, повинен містити інформацію про ваші навики. Але не забувайте, це лиш супровідний лист, до резюме, а не саме резюме, тому переписувати усе не потрібно з одного документа в інший. Спробуйте мінімально вказати, і це має бути основне, що стосується безпосередньо компанії, в котрій ви хочете працювати та даній посаді.

А на кінець, треба коротко сказати про зустріч, на яку ви надієтесь. І, звичайно, подякувати за час, який витратив роботодавець на прочитання вашу супровідного листа та резюме.

Якщо правильно, професійно написати супровідний лист, тоді є шанс, що буде прочитане ваше резюме, а значить, що підвищується шанс пройти співбесіду. Треба кожній дрібниці віддавати багато часу, адже маленький промах може призвести до того, що пошук роботи затягнеться на дуже великий термін. Пам’ятайте, це все робиться для того, щоб швидше знайти роботу. А зміна роботи, це шлях по щаблях кар’єрної драбинки вгору. Супровідний лист, можна назвати першою ланкою на шляху ефективного пошуку, тому віднесіться до нього усвідомлюючи усю важливість справи. Правильно формульований супровідний лист уже говорить багато за його автора, і якщо він буде написаний правильно, то і ставлення до резюме буде більш позитивне.

Шукати роботу потрібно ефективно!

Автор: Николай Счастливый


Работа на дому
Все больше людей ищут работу на дому, стараясь, наконец, ее найти. Чем же работа на дому лучше?

Работа, не требующая диплома.
У вас нет высшего образования, но вы хотите много зарабатывать? Это вполне реально. Поиск работы без диплома, сводится к тому, чтобы определиться, чтобы вы хотели и можете делать.

Работа и карьера.
Всем хочется продвигаться по карьерной лестнице все выше и выше, зарабатывать все больше и больше. Работа должна быть с перспективой.

Курсы английского языка.
Знание английского языка создаёт дополнительные конкурентные преимущества при поиске работы.

Отличная работа.
Случаи, когда у вас отличная работа. Часто люди хотят найти новую работу, потому, что они думают, что их на работе не ценят.

Работа
Работа для студентов и выпускников.

Работа для студентов.
Студент - это кроме того, что не полностью еще специалист, он еще и человек без опыта работы.

Как ускорить поиск работы?
Искать работу это целое искусство, и чем быстрее человек умеет это делать, тем он более искусный профессионал.

Работа в Польше.
Украинцы постоянно ищут работу в Польше, и довольно прилично зарабатывают.

Правила этикета.
Хорошая работа требует не только знаний своего дела, но и соответствующего поведения во всех ситуациях, связанных с работой.

Профориентация.
Профориентация – наилучший способ найти себя и найти нужную работу.

Правила составления резюме.
С чего начинается успешный поиск работы? Конечно из составления резюме.

Как составить резюме.
Продолжаем правильно составлять резюме, писать его оптимально и структурно.

Резюме соискателя.
Резюме - это первый этап выбора кандидата, второй – собеседование.

Резюме, неформальный подход.
Можно подойти к резюме неформально, сделать его уникальным.

Таргетированное резюме.
Есть несколько типов резюме, которые имеют существенные отличия друг от друга.

Функциональное резюме.
У вас в трудовом стаже пробелы и работу вам очень тяжело найти?

Сопроводительное письмо.
Сопроводительное письмо важный элемент поиска работы в Киеве.

(C) 2006-2009 Работа в Украине.
Работа в Киеве