Работа в Украине
Поиск работы затянулся?
Работа и собеседование при приеме на работу.
Работа Киев
Работа в Украине
 

Пошуки нової роботи.
Давайте спробуємо розібратися, як потрібно шукати роботу. Ми розглянемо усі найпоширеніші способи пошуку нової роботи та проаналізуємо їх позитивні та негативні сторони.

Методи пошуку роботи.
Продовжуємо розглядати наступні методи пошуку роботи, котрі рахуються найкращими і найпоширенішими.

Що впливає на підвищення заробітної плати?
Ми спробуємо розкрити, що треба враховувати при формуванні заробітної плати для нової роботи.

Що впливає на зниження зарплатні?
Звичайно, хочеться підвищити свою заробітну плату, що вас оцінювали, але треба не забувати про реальність.

Чи завжди велика заробітна плата краща за низьку?
Пошук роботи, знаходження величезної кількості вакансій, постійні співбесіди. В більшості випадків перше, на що звертається увага при обдумуванні що врешті-решт вибрати, це – заробітна плата.

Резюме і супроводжуючий лист.
Ми і спробуємо розкрити секрети формування супроводжуючого листа і віднестися до цього треба з великою уважністю, адже від цього залежить чи читатимуть ваше резюме, чи візьмуть вас на роботу.
Робота.

Продовжуємо вести бесіду про методи пошуку роботи і називати позитивні та негативні сторони кожного з них. Це має допомогти у виборі і скеровувати найефективніше пошук. Адже часу не в кожного є достатньо і треба спочатку вибрати, яким шляхом піти. Хоча ще раз повторюсь, краще усіма водночас, але... Продовжуємо розглядати наступні методи пошуку роботи, котрі рахуються найкращими і найпоширенішими. Сподіваюсь, що завдяки цим записам, кожен знайде для себе щось невідоме і цікаве і, звичайно, цей текст допоможе навчитися більш результативніше шукати роботу, що є основним завданням викладеного матеріалу.

Пошук роботи за допомогою преси.

Багато хто вважає, що найкраще щось купити, продати чи знайти роботу це за допомогою преси. Таке світобачення актуальне і правильне тому, що колись тільки силою преси можна було максимально ефективно цього досягти. Час звичайно минув і з’явилися інші, ще більш актуальні способи бути проінформованим, але газети були і лишились. Багато компаній користуються пресою і надалі і вважають цей спосіб не відгуком давнини, а реальною можливістю знайти спеціалістів. Тому, шукати роботу, читаючи газети, дуже гарний спосіб працевлаштуватися.

До позитивів пошуку роботи через газету належить те, що Інтернет ще не в кожного в квартирі є в країнах колишнього союзу, а газету дозволити може кожен. Через те, що кількість читачів величезна, тому можливо знайти непогані вакансії і підібрати потрібну для себе. А те що газету може купити кожен і говорить саме за себе. Крім того, якщо газета спеціалізується тільки по пошуку роботи, то усі читачі, яких зацікавило це видання, потребують роботу.

Негативи звісно теж є. Інформація, яку знаходимо на сторінках періодичних видань дуже швидко старіє. Тому купувати газету треба в перший день, пошук роботи по оголошеннях теж потрібно починати відразу. До середини тижня головні вакансії стають вже не актуальні, адже велике коло читачів, які теж в пошуку. Ще, газети містять не перевірену інформацію. Оголошення з газети, це не вакансії кадрових агентств, які перевірені, хоча не все так погано в газетах.

Пошук роботи за допомогою всесвітньої мережі Інтернет.

Інтернет дозволяє дуже швидко і зручно шукати нову роботу. Інформаційні технології все більше і більше набувають попиту, тому стали уже невід’ємною частиною життя. За допомогою спеціалізованих сайтів, можливо навіть за кілька хвилин знайти потрібні для себе вакансії, а далі потрібно лише розіслати свої резюме через той же самий Інтернет і чекати результатів. Навіть саме спілкування роботодавця та працешукача здійснюється через Інтернет, електронну пошту, що також зручно і швидко. В наш час переглядати поштові ящики можна навіть їдучи чи ідучи по вулиці, через мобільний телефон, тому ви завжди на зв’язку з „всесвітньою павутинкою”.

До позитивів можна віднести велике поширення інформаційних технологій. На сайті по пошуку роботи щодень міститься по декілька десятків і навіть сотень тисяч вакансій, тому вибір тут завжди є величезний. Зрозуміло, що вони в різних сферах і з різних міст, але знайти декілька, котрі підходять вам, можливо, а проглянувши кілька десятків вакансій, дуже легко знайти такі, які підходять вам (а на деякі професії і кілька тисяч, які повністю підійдуть). Сміливо можна сказати, що в Інтернеті на кілька порядків більше вакансій, ніж в паперових періодичних виданнях. Ще, до позитивів, можна залічити те, що за перегляд вакансій в Інтернеті, не треба платити гроші. Газети, папір, він коштує, а перегляд в Інтернет безкоштовний. Звісно треба платити за сам Інтернет, але хто їм користується, той і так платить за нього, крім того, на роботі уже скрізь є Інтернет і він безкоштовний для працівників. Тому, хто працює, може щодня переглядати ринок праці для кращої постійної орієнтації у ньому. Негативи існують і на цьому поприщі вакансій. Перше, щоб користуватися Інтернетом для пошуку роботи, потрібно постійний доступ до нього, інакше це не дасть потрібних результатів. Другим важливим негативом, є те, що не завжди усі вакансії перевіряються. І на багатьох сайтах пошук собі роботи, це є лише трата часу, ефект з пошуку роботи буде дуже низький. Треба вибирати кращі сайти для пошуку роботи, тільки вони дадуть найефективніший результат.

Пошук роботи методом безпосереднього звертання до компаній.

Цей спосіб багато людей вважають поганим, але багато і найкращим. До позитивів можна віднести те, що ви самі робите вибір з ким вам спілкуватися. Якщо ви гарний спеціаліст, до ваша настирність справді дасть належні плоди і знайшовши роботу, вона буде саме та, яку ви хотіли. Інші способи такого стовідсоткового результату не дають. Звертаючись безпосередньо до керівників організацій в котрих ви хотіли б працювати це пошук тільки в тих місцях, котрі вам дуже подобаються, а значить що „на щось” ви не тратите свого часу, котрий такий цінний.

Негативи мабуть зрозумілі і так. Спочатку треба зробити аналіз організацій, вибрати найкращу для вас „кандидатуру”. А тоді спрямувати усі дії на знаходження в даній компанії місця. А це може дуже довго проходити. Цей спосіб це важка робота, тому кожному треба самому вирішувати чи потрібно це вам, така праця. Результат передбачити неможливо, тому може й статися, що ви пів року просто втратите на шукання міфічного місця роботи. Вирішувати кожному самостійно, але пам’ятайте, ”хто не ризикує, той не п’є шампанське”.

Шукаємо роботу відвідуючи спеціалізовані заходи.

До таких заходів можна віднести різні конкурси, „дні кар’єри”, „ярмарки вакансій”. Це є спеціалізовані заходи, мета яких знайти висококваліфікованих спеціалістів в потрібній сфері. Якщо ви людина, котра володіє великими знаннями, то відвідуючи такі заходи можна знайти дуже гарну роботу, головне тут показати себе, на що ви здатні, що можете.

До позитивів відносять те, що можна поспілкувати одразу ж з керівником, а процесу „пошук вакансії – відсилання резюме – співбесіда” уже немає, одразу так би мовити відбувається своєрідна співбесіда. Як бачимо, процес спрощується. А якщо не треба відсилати резюме, тоді це великий плюс для початківців. Адже студенти і молоді спеціалісти не можуть витримати конкуренції з досвідченими. На „ярмарках вакансій” це можливо, тому молодим спеціалістам потрібна особлива увага для цього способу пошуку роботи. Водночас кожен може знайти тут непогану роботу, але про це поговоримо далі.

До негативів треба віднести час. Адже на ярмарку вакансій не можна забігти на хвилину і одразу пройти співбесіду, тут треба сидіти, слухати. А щоб мати певний результат, то відвідування має бути постійне. Ніяким способом неможливо з першого разу знайти роботу, також і цим, тільки постійна віддача принесе результат, але плоди можуть бути великі, це навіть стажування, робота за кордоном в провідних світових компаніях. Але тут присутній ще один негатив, який вже згадувався в позитивах. На ярмарках вакансій більше уваги приділяється молодим спеціалістам, вони для того і організовуються, щоб допомогти молодим кадрам, а також набрати кадрів на нижчі посади. Тому досвідченим тут нічого робити. Але, в назві говорилося про різні заходи. Конкурси, наприклад, це позитиви для кожного, хто є висококваліфікованим спеціалістом, в них можуть брати участь і учні, і професіонали, кожен отримає нагороду для себе. Якщо це студент, тоді його можуть працевлаштувати на стажування в провідну фірму, якщо професіонал, виділити одразу кабінет, водночас кожен отримає нагороду.

Тут було розказано про усі найпоширеніші методи пошуку роботи. Вибирайте той, що вам більш підходить і до діла. Але якщо ви хочете досягти максимального результату, тоді потрібно водночас усіма наведеними способами шукати роботу. Це буде найефективніше і принесе результат в найближчі дні. А шукачу, для досягнення результату, потрібно прикласти лише сили і виділити по максимуму час. Головне усвідомити, що пошук роботи, це також робота і віднестися до цього треба зі всією відповідальністю. Позитиви, негативи сказані, тепер вирішуйте, вибирайте і вперед, до нової роботи.

Автор: Николай Счастливый


Работа на дому
Все больше людей ищут работу на дому, стараясь, наконец, ее найти. Чем же работа на дому лучше?

Работа, не требующая диплома.
У вас нет высшего образования, но вы хотите много зарабатывать? Это вполне реально. Поиск работы без диплома, сводится к тому, чтобы определиться, чтобы вы хотели и можете делать.

Работа и карьера.
Всем хочется продвигаться по карьерной лестнице все выше и выше, зарабатывать все больше и больше. Работа должна быть с перспективой.

Курсы английского языка.
Знание английского языка создаёт дополнительные конкурентные преимущества при поиске работы.

Отличная работа.
Случаи, когда у вас отличная работа. Часто люди хотят найти новую работу, потому, что они думают, что их на работе не ценят.

Работа
Работа для студентов и выпускников.

Работа для студентов.
Студент - это кроме того, что не полностью еще специалист, он еще и человек без опыта работы.

Как ускорить поиск работы?
Искать работу это целое искусство, и чем быстрее человек умеет это делать, тем он более искусный профессионал.

Работа в Польше.
Украинцы постоянно ищут работу в Польше, и довольно прилично зарабатывают.

Правила этикета.
Хорошая работа требует не только знаний своего дела, но и соответствующего поведения во всех ситуациях, связанных с работой.

Профориентация.
Профориентация – наилучший способ найти себя и найти нужную работу.

Правила составления резюме.
С чего начинается успешный поиск работы? Конечно из составления резюме.

Как составить резюме.
Продолжаем правильно составлять резюме, писать его оптимально и структурно.

Резюме соискателя.
Резюме - это первый этап выбора кандидата, второй – собеседование.

Резюме, неформальный подход.
Можно подойти к резюме неформально, сделать его уникальным.

Таргетированное резюме.
Есть несколько типов резюме, которые имеют существенные отличия друг от друга.

Функциональное резюме.
У вас в трудовом стаже пробелы и работу вам очень тяжело найти?

Сопроводительное письмо.
Сопроводительное письмо важный элемент поиска работы в Киеве.

(C) 2006-2009 Работа в Украине.
Работа в Киеве