Работа в Украине
Поиск работы затянулся?
Работа и собеседование при приеме на работу.
Работа Киев
Работа в Украине
 

Пошуки нової роботи.
Давайте спробуємо розібратися, як потрібно шукати роботу. Ми розглянемо усі найпоширеніші способи пошуку нової роботи та проаналізуємо їх позитивні та негативні сторони.

Методи пошуку роботи.
Продовжуємо розглядати наступні методи пошуку роботи, котрі рахуються найкращими і найпоширенішими.

Що впливає на підвищення заробітної плати?
Ми спробуємо розкрити, що треба враховувати при формуванні заробітної плати для нової роботи.

Що впливає на зниження зарплатні?
Звичайно, хочеться підвищити свою заробітну плату, що вас оцінювали, але треба не забувати про реальність.

Чи завжди велика заробітна плата краща за низьку?
Пошук роботи, знаходження величезної кількості вакансій, постійні співбесіди. В більшості випадків перше, на що звертається увага при обдумуванні що врешті-решт вибрати, це – заробітна плата.

Резюме і супроводжуючий лист.
Ми і спробуємо розкрити секрети формування супроводжуючого листа і віднестися до цього треба з великою уважністю, адже від цього залежить чи читатимуть ваше резюме, чи візьмуть вас на роботу.
Робота.

В житті кожної людини надходить час, коли потрібно шукати роботу. І таке трапляється не один раз, а декілька. Спочатку по закінченню університету чи іншого навчального закладу кожен молодий спеціаліст зайнятий пошуками, далі кожному хочеться знайти щось краще, адже перша робота рідко є високооплачуваною. Тому шукати роботу доводиться кожному громадянину.

Але пошуки не завжди вдалі, інколи можна знайти погану роботу, та і самі пошуки тягнуться дуже довго, що неприємно визнавати. Це все трапляється тому, що люди просто не вміють правильно шукати собі роботу. Якщо поставитися до пошуку на потрібному рівні, тоді сам пошук не тривалий і закінчується дуже гарними пропозиціями. Давайте спробуємо розібратися, як потрібно шукати роботу. В цій статті ми розглянемо усі найпоширеніші способи пошуку нової роботи та проаналізуємо їх позитивні та негативні сторони. А для початку хочеться сказати таке, усі далі розглянуті способи гарні и приносять результати, але, щоб пошук був максимально спрямований до мети, потрібно одночасно усіма можливими способами йти до неї. Треба не робити вибір, а застосовувати усе можливе, адже коли у вас немає роботи, тоді весь час можна віддати на пошук. Але все одно, ми розглянемо всі аспекти кожного способу, адже багато людей займаються пошуками нового місця праці не покидаючи попереднього, бо хочеться змін, більших перспектив, або нинішнє місце роботи просто не подобається. Як не буває, але суть не змінюється, треба шукати роботу, а от як саме, давайте обдумаємо. А з усього написаного кожен зробить висновок, як йому краще шукати роботу і що найбільше підходить. Тільки не забувайте, якщо у вас немає жодної роботи, тобі треба шукати усіма методами, тільки так можна найшвидше досягти мети – працевлаштуватися.

Пошук роботи по знайомству.

Це перший найбільш ефективний спосіб, водночас і самий перший, який виник. Коли ви починаєте шукати роботу, сповістіть про це своїх друзів, знайомих, родичів, тобто усіх кого знаєте. До того ж, це спосіб потребує віддачі тільки в кілька днів. Виділивши декілька днів на спілкування з усіма вам знайомими людьми, процес пошуку роботи піде сам собою, вам лиш доведеться чекати.

Позитиви цього способу в кількох речах. Це і досконале знання нового робочого місця ще до співбесіди, адже ваші друзі вам розкажуть про нове місце найкраще. І навіть сама співбесіда не є такою як насправді, адже нові керівники будуть про вас уже все знати, це навіть буде просто формальністю. Коли по знайомству працевлаштовуєшся, тоді можна вважати, що ви точно будете працювати, адже за вас уже, так би мовити, „замовили слово”. Крім того, деякі вакансії не потрапляють в газети і інші місця пошуку працівників, тому що організація підбирає співробітників з числа знайомих, а не бере людей „з вулиці” . Багато організацій шукають працівників за цим принципом, тому потрапити на таку роботу можливо лише по знайомству.

Негативи теж бувають, адже вони є скрізь. Якщо назвати деякі конкретні, то це буде те, що не завжди через знайомства можливо працевлаштуватися. Не для всіх спеціальностей цей метод ефективний. Крім того, робота, котру можна отримати по знайомству, не завжди те, що хочеться. Тай керівників ви можете згодом не влаштувати. Якщо пошук роботи іде за пошуком вакансій, відправлень резюме, тоді співбесіда починається тоді, коли кожен знає що інший хоче.

Але не все одно, не звертаючи на це уваги, пошук роботи за допомогою знайомств завжди рахувався найоптимальнішим методом, щоб швидко знайти роботу і до того ж чудову. Тому скористатися їм потрібно обов’язково.

Пошук роботи через кадрові агентства.

Кадрові агентства для того і створені, щоб допомагати вам знайти роботу, а керівникам знайти потрібних працівників, тому чому цим не скористатися? Звичайно, треба, і не думайте, що в агентствам немає гарних пропозицій, вони є, але просто швидко закінчуються. Постійно треба слідкувати за пропозиціями таких агентств, крім того залиште своє резюме, і ви обов’язково знайдете, що шукаєте, тобто, нову перспективну роботу. До позитивів пошуку через кадрові агентства можна додати дуже багато деталей. Як було сказано, ці агентства на цьому і спеціалізуються. Тому, багато компаній звертаються лише до таких агентств для пошуку кадрів. Їхні вакансії неможливо знайти в оголошенні чи по знайомству. Виходячи з цього, стає зрозумілим, що треба обов’язково відвідувати такі агентства. Також залишивши свою кандидатуру, саме агентство займеться листуванням з керівництвом компаній і вам лишається тільки чекати, адже деталі працевлаштування беруть на себе працівники агентства. Крім того, кадрові агентства добрі тим, що вони підстраховують вас від недобросовісних керівників. Якщо ви працюєте з кадровим агентством, тоді можна не боятися, що вас пізніше обдурять, адже самі агентства піклуються, щоб не заплямувати своє ім’я. Ще, крім довіри, з агентствами треба працювати, щоб навчитися навіть шукати роботу. В агентстві ви почуєте багато порад як проходити співбесіду і загалом працевлаштовуватися. Тому звертайте увагу на кадрові агентства і не проходьте осторонь.

Але є звичайно і негативи при співпраці з кадровими агентствами. Спочатку це час, на кадрове агентство його треба виділити чимало, адже треба пройти співбесіди спочатку в самому агентству, щоб вони оцінили вас, а потім і співбесіди по вакансіях, котрі будуть вам пропонувати в агентстві. А якщо говорити за вакансії, то при самостійному пошуку, ви самі вибираєте те, що вам до душі, а в агентстві за вас це роблять інші. Це не дуже добре, адже гарні пропозиції можуть іди повз вас тільки тому, що інші люди, які зареєстровані в кадровому агентстві мають трохи більший досвід за вас. І останнє, це слухи, котрі кажуть, що кадрові агентства не прагнуть працевлаштувати людей якнайкраще. Це звичайно лише чутки, але усі чутки, анекдоти, байки мають під собою реальний грунт. Якщо люди так думають і розповідають, значить на це є причини. Щоб це перевірити, треба спробувати собі знайти роботу через кадрове агентство, тільки так можливо дізнатися чи гарний цей спосіб. Але якщо агентства існують і хочуть допомагати, значить вони в цьому плані і виконують певний рівень запитів і побажань. Спробуйте, адже більшість людей кажуть, що кадрові агентства це чудовий спосіб знайти швидко роботу.

Автор: Николай Счастливый


Работа на дому
Все больше людей ищут работу на дому, стараясь, наконец, ее найти. Чем же работа на дому лучше?

Работа, не требующая диплома.
У вас нет высшего образования, но вы хотите много зарабатывать? Это вполне реально. Поиск работы без диплома, сводится к тому, чтобы определиться, чтобы вы хотели и можете делать.

Работа и карьера.
Всем хочется продвигаться по карьерной лестнице все выше и выше, зарабатывать все больше и больше. Работа должна быть с перспективой.

Курсы английского языка.
Знание английского языка создаёт дополнительные конкурентные преимущества при поиске работы.

Отличная работа.
Случаи, когда у вас отличная работа. Часто люди хотят найти новую работу, потому, что они думают, что их на работе не ценят.

Работа
Работа для студентов и выпускников.

Работа для студентов.
Студент - это кроме того, что не полностью еще специалист, он еще и человек без опыта работы.

Как ускорить поиск работы?
Искать работу это целое искусство, и чем быстрее человек умеет это делать, тем он более искусный профессионал.

Работа в Польше.
Украинцы постоянно ищут работу в Польше, и довольно прилично зарабатывают.

Правила этикета.
Хорошая работа требует не только знаний своего дела, но и соответствующего поведения во всех ситуациях, связанных с работой.

Профориентация.
Профориентация – наилучший способ найти себя и найти нужную работу.

Правила составления резюме.
С чего начинается успешный поиск работы? Конечно из составления резюме.

Как составить резюме.
Продолжаем правильно составлять резюме, писать его оптимально и структурно.

Резюме соискателя.
Резюме - это первый этап выбора кандидата, второй – собеседование.

Резюме, неформальный подход.
Можно подойти к резюме неформально, сделать его уникальным.

Таргетированное резюме.
Есть несколько типов резюме, которые имеют существенные отличия друг от друга.

Функциональное резюме.
У вас в трудовом стаже пробелы и работу вам очень тяжело найти?

Сопроводительное письмо.
Сопроводительное письмо важный элемент поиска работы в Киеве.

(C) 2006-2009 Работа в Украине.
Работа в Киеве